sobota, 3 kwietnia 2010

Wielkanoc

U mnie jak widzicie cisza. Ostatnimi dniami oddałam się sprzątaniu. Dziś też mnie to czeka. Pewnie też po świętach... Zapominam też robić zdjęcia rzeczom które skończyłam - w ten sposób nie pokaże wam jajka na patyku, klocka na noże oraz ramki do lustra. Blog jakoś ogólnie nie sprawia mi aktualnie przyjemności. Moje prace nie równają się z innymi, zresztą nikt ich nie komentuje. Na forum Craftladies tym bardziej nie mam ochoty się odzywać, bo każdy mój temat pozostaje pozostawiony ciszy - może to dlatego, że nie piszę milionów postów brzmiących "O jakie śliczne coś~!", ponieważ szczerość jest zakazana.

Ale pasuje z gorzkimi żalami do społeczności craftowej w internecie.

Piszę tutaj, aby złożyć wam serdeczne życzenia z okazji Wielkanocy. Ponieważ nigdy nie byłam dobry w fikuśnych wierszykach, ani pompatycznych zdaniach wrzucę tylko zdjęcie "moich jajek" ;)

4 komentarze:

 1. Ojoj...poprawimy się w komentarzach;) Więcej optymizmu na Świeta życzę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja pozwoliłam sobie skomentować ostatnio, a ze nowych postów od tamtego czasu nie było to napraszać się przecież nie będę, hehe ;)

  A motywacją twoją do działania nie powinno być porównywanie się z innymi, bo zawsze przecież będą i lepsi i gorsi, ani komentarzowe łowiectwo :) choć wiadomo, komentarze czasem skrzydeł dodają ]:)

  serdeczności, j.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgrabne te Twoje jajka! :D Ja nawet skrzydeł blogspotowych nie rozwinęłam, a już zaczęłam pisać prywatnie, a nie twórczo, bo tyle się zmieniło, że czasu na twórczość brakuje, ale szczęściem mogłabym obdzielić cały świat :-) Czyli jak zwykle nie dotrzymałam danego sobie słowa :P

  OdpowiedzUsuń