poniedziałek, 1 lutego 2010

Zaczynam nowy projekt

Ale zanim przejdę do projektu - trochę nowych kolczyków decoupage.Obie pary mają jakieś mankamenty: serwetkowe w paski nadal wymagają treningu w przyklejaniu, zaś ciasteczkowe - jeden papier namókł trochę bardziej i jeden jest lekko jaśniejszy. Ale skoro te w paski zostają dla mnie, a te w ciastka podobają się nowej właścicielce to problem rozwiązuje się sam ;)

Pora jednak na pewną informacje. Hobbystycznie (bardzo) zajmuję się tworzeniem różnych grafik. Kiedy weszłam w posiadanie bloga, postanowiłam sama go ozdabiać, a nie pobierać tła od innych. Po jakimś czasie, odezwała się do mnie z problemem graficznym Klaudyna. Ja rozwiązałam ten problem robiąc tło i banner na bloga specjalnie dla niej. Wtedy właśnie pomyślałam: "A dlaczego nie robić czasem jakiegoś tła i nie wrzucić go dla innych?". Od myśli przeszłam do czynów i.... Zapraszam do mojego bloga z tłami~! W przyszłości planuję jeszcze umieszczać tam dodatkowe grafiki czy całe szablony. Na razie umieściłam pierwsze tło inspirowane zimą. Zaglądajcie, oceniajcie, komentujcie - chętnie poznam waszą opinię.

To by było na tyle - do następnego :)

3 komentarze:

 1. a czym tu się zachwycać?
  poczułam się Demiurgiem ;)
  decu coraz fajniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne! I kolczyki, i tło. Sama bawiłam się w grafikę i wszelkie sprawy szablonowo-blogowe, ale potem straciłam zapał i chęć tworzenia tego, co przydatne na portale, z których już sama przestałam korzystać.
  A w blogspocie muszę wreszcie poszperać, poodkrywać co, gdzie i jak, to może i ja będę miała się czym pochwalić? :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. ponownie śle wyrazy uznania dla apetycznych kolczyków, a małe niedociągnięcia- cóż nie odrazu Rzym zbudowano

  OdpowiedzUsuń