środa, 4 listopada 2009

Pada śnieg

A w sercu jakby cieplej, szczęśliwiej. Dziś znów bez własnych "dzieł", ponieważ nie zrobiłam zdjęć przed oddaniem ;) Pokaże jednak zdjęcie prezentu imieninowego, który bardzo mnie ucieszył.
Mama zrobiła mi niespodziankę i wybrała się do lumpeksu, gdzie kupiła mi taki mały pakunek włóczek. Są cudne - ta rudo-brązowa ze złotymi paskami jest po części moherowa więc jest tak miła w dotyku, że to aż boli ;)Dodatkowo muszę napisać o czymś co mnie bardzo zainspirowało, szczególnie w połączeniu z aktualnie padającym w Olsztynie śniegiem. To wspaniałe zdjęcie, znalazł mój ukochany i stwierdził, że musi mi je pokazać. I miał 100% racji ;) Aktualnie jestem w fazie myślenia o prezentach na święta itp. itd. Jakoś tak mnie nosi, jestem dziś kłębkiem szczęścia! Yay! Radość o wieczorku!

1 komentarz:

  1. Wszyyyystkieeegoooo naaajleeepszeeeegooooo z oookaaazjiiii iiiimiiieeeniiiin:D :*

    Ruda włóczka rzeczywiście wygląda obiecująco^^
    A to zdjęcie, co je Twój Man podsunął.. Ejjj...to są ciasteczka? Takie, co je na choinkę można zawiesić? Czy to ozdóbki choinkowe z modeliny, co wyglądają jak ciasteczka? W każdym razie wyglądają smakowicie i świetnie są ozdobione^^ o.

    OdpowiedzUsuń