poniedziałek, 25 stycznia 2016

Rozdanie z LOTON - Wybierz pielęgnację skóry lub włosów!


Styczeń zbliża się ku końcowi, przed nami drugi miesiąc roku 2016. Można by powiedzieć, że wiosna za pasem! 

Zacznij pielęgnację już teraz i zachwyć wszystkich na wiosnę! Z wygranym zestawem początek będzie jeszcze prostszy.

Mam nadzieję, że wszyscy tutaj są świadomi jednego faktu - efekty pielęgnacji wymagają czasu. 2-4 tygodnie to czasami minimum, żeby zobaczyć efekty działania długoterminowych kuracji. Więc prawda jest taka, żeby powalić wszystkich na wiosnę cudowną skórą lub pięknymi włosami musimy nasze kuracje zacząć już w połowie lutego.

Tym razem wpadłam na pomysł, żeby dać Wam szansę na wypróbowanie najnowszych olejów do pielęgnacji twarzy wypuszczonych przez markę Loton. Pisałam Wam o nich w grudniu i chciałam ułatwić innym spróbowanie ich wspaniałości. Sama zaś, skoro złapałam lekką włosową zajawkę, postanowiłam spróbować elixirów do włosów - też możecie je wygrać i wypróbujemy je razem!  

Nowych domów szukają 2 zestawy do włosów i 2 zestawy do skóry!Zasady są banalnie proste i przyjemne (jak zawsze zresztą):
 • Wybrać zestaw, który chcecie wygrać
 • Należy być publicznym obserwatorem bloga Kuna Domowa
 • Polubić Fan Page'a firmy Loton
 • Podać w formularzu swój kontaktowy adres e-mailowy
Spełnienie tych warunków gwarantuje Wam jeden los w losowaniu wybranego zestawu nagród. 

Chcecie zyskać więcej? Udostępnijcie podlinkowany baner konkursu na swoim blogu - w poście albo w pasku bocznym. To zapewnia Wam dodatkowy los! UWAGA!!! - udostępnienie na swoim profilu na Facebooku nie zalicza się do tego warunku!


Spełnienie wszystkich warunków (łącznie z udostępnieniem u siebie banera) daje Wam 2 losy w tym rozdaniu. Czas jaki macie na zgłoszenia? Czekam do 7 lutego 2016!

Zgłaszajcie się! Zestawy czekają!

Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga kunadomowa.blogspot.com.
 2. Sponsorem nagród jest Firma Kosmetyczna LOTON® Spółdzielnia Pracy z siedzibą w Słupsku.
 3. Wszyscy uczestnicy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski oraz być osobami pełnoletnimi.
 4. Konkurs trwa od momentu publikacji posta konkursowego do 7  lutego 2016 r., godz. 23:59
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 8 lutego 2016 r.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga kunadomowa.blogspot.com, być fanem na Fan Page'u Firma Kosmetyczna LOTON®Spółdzielnia Pracy (https://www.facebook.com/Loton-304653816266920/) oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.
 7. Uczestnik może wybrać jeden zestaw, w losowaniu którego weźmie udział.
 8. Spełnienie warunków wymienionych w punkcie 6. zapewnia biorącemu udział 1 los.
 9. Aby pozyskać dodatkowy 1 los w losowaniu wybranego zestawu nagród, uczestnik musi poinformować na swoim blogu o konkursie. Może to zrobić umieszczając informację wraz z banerem w poście na swoim blogu/stronie lub umieścić baner konkursu na stronie swojego bloga.
 10. Spełnienie warunków wymienionych w punktach 6. oraz 9. zapewnia uczestnikowi 2 losy umożliwiające wygranie wybranego przez uczestnika zestawu nagród.
 11. Po wylosowaniu zwycięzców zostaną oni poinformowani o tym fakcie w poście na blogu kunadomowa.blogspot.com oraz drogą mailową.
 12. Jeśli, którykolwiek ze zwycięzców nie udzieli informacji na temat adresu wysyłki nagrody w ciągu 7 dni od informacji o wynikach, jego zwycięstwo przepada i zostanie wylosowany zwycięzca na jego miejsce.
 13. Nagroda zostanie wysłana przez autorkę bloga kunadomowa.blogspot.com w ciągu 2 dni od uzyskania adresu wysyłki od zwycięzców. Jeśli data ta miałaby się przesunąć, zwycięzcy zostaną poinformowani o tym fakcie e-mailem.
 14. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 
 15. Wszelkie pytania należy kierować na adres kuna-domowa@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz